Bliźniaki

4 pokoje, 102.5 m2, ogród 275 m2
Gotowe już w IV kwartale 2020 r.!

Odbierz klucze
w 4 kw. 2020 r.

Ceny już
od 4 390 zł/m2









Aktualne promocje

Rozkład pomieszczeń

salon + 3 sypialnie / 102,5 m2 / ogród 275 m2 / garaż i miejsce postojowe

piętro

  • trzy duże sypialnie (13,5 m2; 11,9 m2; 9,6 m2)
  • duża łazienka (5,5 m2)
  • garderoba (1,5 m2)
  • przedpokój (7,1 m2)

parter

  • przestronny salon z aneksem kuchennym (30,8 m2)
  • toaleta (1,5 m2)
  • taras (11,5 m2)
  • ogród (275 m2)
  • garaż i miejsce postojowe w cenie

Atuty

Naturalne oświetlenie

Projektując nasze Bliźniaki skupiliśmy się na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni wewnętrznej, przy równoczesnym utrzymaniu zbilansowanego poziomu naturalnego oświetlenia mieszkania. Dzięki wykorzystaniu dużych przestrzeni okiennych i odpowiedniemu rozmieszczeniu ścian działowych, można mieć pewność, że w każdym z lokali dostęp do światła słonecznego jest równomiernie rozłożony i zapewnia wystarczającą jego ilość.

Spójna stylistyka, indywidualne podejście

Stylistyką i kolorem elewacji, Bliźniaki będą nawiązywać do pozostałych inwestycji, które stanowią integralną część rodzinnego Osiedla Róży Wiatrów.

Droga dojazdowa do Bliźniaków będzie utwardzona, i oświetlona lampami ledowymi z panelami solarnymi, które pobierają energię słoneczną.

Każdy z klientów będzie miał możliwość, w początkowej fazie budowy, indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkania, według własnego zapotrzebowania.

Przestronne przestrzenie

Parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, gdzie z salonu jest bezpośrednie wyjście do ogrodu, korytarz, ubikacja, wiatrołap i garaż (wyjście z garażu do wiatrołapu). Powierzchnia parteru ze schodami na piętro i garażem: 55,64 m2.

Piętro 1: do dyspozycji dwa pokoje, sypialnia usytuowana po przeciwległej części piętra, łazienka. Całość połączona dużym korytarzem. Powierzchnia piętra: 46,90 m2

Powierzchnia użytkowa jednego Bliźniaka, razem z garażem to 102,88 m2, podzielona na dwie kondygnacje, z 275 m2 działki.

Standard wyposażenia

Bliźniaki zostaną wyposażone w drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV 3 szybowe z elektrycznymi roletami zewnętrznymi, bramę garażową z napędem elektrycznym oraz instalacje elektryczną, telekomunikacyjną, gazową, wodną oraz kanalizacyjną.

Budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci gazowej, w każdym lokalu będą zainstalowane kotły dwufunkcyjne.

Na parterze i w łazience na górze, zainstalowane będzie ogrzewanie podłogowe, reszta pomieszczeń na piętrze zostanie wyposażona w grzejniki.

W ogrodzie znajdować się będzie oddzielne wyprowadzenie wody.

Sandra i Łukasz

Wybór lokalizacji okazał się prosty. Zależało nam na: ciszy, spokoju i terenach zielonych będących zaletą zabudowań wiejskich, na bliskim i szybkim dojeździe do centrum miasta oraz rozsądnej i atrakcyjnej cenie nieruchomości. Osiedle Róży Wiatrów w Chmielowicach...

Marta

Dokonując zakupu apartamentu na Osiedlu Róży Wiatrów kierowałam się przede wszystkim lokalizacją oraz opinią o deweloperze. Miejsce okazało się spokojne, a deweloper Struxi godny polecenia. Nie ukrywam, że pozytywna opinia ludzi, którzy już tam mieszkają miała także...

Artur

Wybraliśmy inwestycję Struxi (Apartament): przede wszystkim z uwagi na ogródek, w którym można odpocząć, i w którym dzieci będą mogły się bezpiecznie pobawić, a także na cichą lokalizację blisko Opola

Jagoda i Łukasz

Wybraliśmy inwestycję od Struxi developer, ponieważ śledzimy rynek od kilku lat i oferta wydawała nam się najbardziej interesująca.O deweloperze słyszeliśmy same pozytywne opinie, co jest niezmiernie ważne w obecnych czasach. Ponadto deweloper zatrudnia bardzo miłych...

Galeria

Osiedle Róży Wiatrów

Apartamenty – Bliźniaki – Domy
Zielona okolica, blisko do centrum.
Prawdopodobnie najlepsze miejsce do zamieszkania w Opolu