Bliźniaki

4 pokoje, 102.5 m2, ogród 275 m2
Gotowe już w IV kwartale 2020 r.!

Odbierz klucze
w 4 kw. 2020 r.

Ceny już
od 4 390 zł/m2

  Aktualne promocje

  Rozkład pomieszczeń

  salon + 3 sypialnie / 102,5 m2 / ogród 275 m2 / garaż i miejsce postojowe

  piętro

  • trzy duże sypialnie (13,5 m2; 11,9 m2; 9,6 m2)
  • duża łazienka (5,5 m2)
  • garderoba (1,5 m2)
  • przedpokój (7,1 m2)

  parter

  • przestronny salon z aneksem kuchennym (30,8 m2)
  • toaleta (1,5 m2)
  • taras (11,5 m2)
  • ogród (275 m2)
  • garaż i miejsce postojowe w cenie

  Atuty

  Naturalne oświetlenie

  Projektując nasze Bliźniaki skupiliśmy się na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni wewnętrznej, przy równoczesnym utrzymaniu zbilansowanego poziomu naturalnego oświetlenia mieszkania. Dzięki wykorzystaniu dużych przestrzeni okiennych i odpowiedniemu rozmieszczeniu ścian działowych, można mieć pewność, że w każdym z lokali dostęp do światła słonecznego jest równomiernie rozłożony i zapewnia wystarczającą jego ilość.

  Spójna stylistyka, indywidualne podejście

  Stylistyką i kolorem elewacji, Bliźniaki będą nawiązywać do pozostałych inwestycji, które stanowią integralną część rodzinnego Osiedla Róży Wiatrów.

  Droga dojazdowa do Bliźniaków będzie utwardzona, i oświetlona lampami ledowymi z panelami solarnymi, które pobierają energię słoneczną.

  Każdy z klientów będzie miał możliwość, w początkowej fazie budowy, indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkania, według własnego zapotrzebowania.

  Przestronne przestrzenie

  Parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, gdzie z salonu jest bezpośrednie wyjście do ogrodu, korytarz, ubikacja, wiatrołap i garaż (wyjście z garażu do wiatrołapu). Powierzchnia parteru ze schodami na piętro i garażem: 55,64 m2.

  Piętro 1: do dyspozycji dwa pokoje, sypialnia usytuowana po przeciwległej części piętra, łazienka. Całość połączona dużym korytarzem. Powierzchnia piętra: 46,90 m2

  Powierzchnia użytkowa jednego Bliźniaka, razem z garażem to 102,88 m2, podzielona na dwie kondygnacje, z 275 m2 działki.

  Standard wyposażenia

  Bliźniaki zostaną wyposażone w drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV 3 szybowe z elektrycznymi roletami zewnętrznymi, bramę garażową z napędem elektrycznym oraz instalacje elektryczną, telekomunikacyjną, gazową, wodną oraz kanalizacyjną.

  Budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci gazowej, w każdym lokalu będą zainstalowane kotły dwufunkcyjne.

  Na parterze i w łazience na górze, zainstalowane będzie ogrzewanie podłogowe, reszta pomieszczeń na piętrze zostanie wyposażona w grzejniki.

  W ogrodzie znajdować się będzie oddzielne wyprowadzenie wody.

  Lokalizacja

  Mieszkańcy Osiedla Róży Wiatrów bardzo cenią jego wyjątkową lokalizację.

   

  Z jednej strony cisza, spokój, zieleń i otwarte przestrzenie, z drugiej – doskonała komunikacja z centrum i trasą wylotową na autostradę A4.

   

  Ogromną zaletą jest możliwość wygodnego zrobienia zakupów w drodze z pracy do domu w licznych sklepach na ulicy Niemodlińskiej, gdzie nigdy nie ma problemów z parkowaniem.

  Rodzice bardzo cenią bliskość szkół i przedszkoli. 

  W weekendy w ciągu 10 minut można dotrzeć do Centrum Handlowego Karolinka, czy spędzić aktywnie czas na pływalni Wodna Nuta.

  Interaktywna mapa okolicy

  Najedź kursorem myszy na ikonę na mapie, żeby uzyskać dodatkowe informacje o obiekcie

  Opinie mieszkańców

  Sandra i Łukasz

  Wybór lokalizacji okazał się prosty. Zależało nam na: ciszy, spokoju i terenach zielonych będących zaletą zabudowań wiejskich, na bliskim i szybkim dojeździe do centrum miasta oraz rozsądnej i atrakcyjnej cenie nieruchomości. Osiedle Róży Wiatrów w Chmielowicach...

  Marta

  Dokonując zakupu apartamentu na Osiedlu Róży Wiatrów kierowałam się przede wszystkim lokalizacją oraz opinią o deweloperze. Miejsce okazało się spokojne, a deweloper Struxi godny polecenia. Nie ukrywam, że pozytywna opinia ludzi, którzy już tam mieszkają miała także...

  Artur

  Wybraliśmy inwestycję Struxi (Apartament): przede wszystkim z uwagi na ogródek, w którym można odpocząć, i w którym dzieci będą mogły się bezpiecznie pobawić, a także na cichą lokalizację blisko Opola

  Jagoda i Łukasz

  Wybraliśmy inwestycję od Struxi developer, ponieważ śledzimy rynek od kilku lat i oferta wydawała nam się najbardziej interesująca.O deweloperze słyszeliśmy same pozytywne opinie, co jest niezmiernie ważne w obecnych czasach. Ponadto deweloper zatrudnia bardzo miłych...

  Osiedle Róży Wiatrów

  Apartamenty – Bliźniaki – Domy
  Zielona okolica, blisko do centrum.
  Prawdopodobnie najlepsze miejsce do zamieszkania w Opolu