Ceny materiałów budowlanych eksplodowały, a firmy budowlane na Opolszczyźnie mają pełne portfele zamówień. Z tego powodu coraz trudniej jest postawić nowy dom.

Przekonało się o tym młode małżeństwo spod Opola, które razem z córeczką chciało się przeprowadzić z ciasnego mieszkania do niewielkiego domu.

Rodzina ma trochę oszczędności, które planowała przeznaczyć na wkład własny, żeby rozpocząć budowę własnego domu.

Szalejące ceny na rynku budowlanym szybko zweryfikowały jednak te plany. Choć pan Marcin – głowa rodziny – obdzwonił wiele firm w okolicy, to nie może doprosić się, by ktoś podjął się budowy w bliskim terminie i w rozsądnej cenie.

– To dlatego, że obecnie brakuje fachowców, którzy potrzebni są na każdym etapie budowy domu – zauważa Tomasz Suchan, prezes Struxi Deweloper. – Mówimy tu nie tylko o firmach, które budują stany surowe, ale także o dekarzach, tynkarzach, elektrykach, hydraulikach itd.

Na co należy zwrócić uwagę, przed podjęciem decyzji o własnym domu?

O tym w materiale wideo.

Co w takim razie może zrobić rodzina, która mimo wszystko chce zamieszkać w nowym domu, w obecnej sytuacji, kiedy tak trudno o ekipy i materiały budowlane, a koszty są trudne do przewidzenia?

Z myślą o takich właśnie rodzinach zaprojektowaliśmy nowe domy o powierzchni 100 m2, oczywiście z ogrodem, garażem i miejscem postojowym w cenie, na osiedlu z pełną infrastrukturą

I co może najważniejsze ze stałą i gwarantowaną ceną i terminem odbioru. Takiej gwarancji udzielamy już na etapie podpisania umowy rezerwacyjnej. Od tego momentu przejmujemy na siebie wszystkie ryzyka związane z koordynacją prac i podwyżkami cen materiałów i usług.

Domy powstaną na zupełnie nowym etapie Osiedla Róży Wiatrów

Więcej o naszej ofercie już niebawem – zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz otrzymać informacje o starcie sprzedaży jako pierwszy, wypełnij poniższy formularz: