Lockdown i obostrzenia związane z pandemią COVID-19 pokazały, że nawet przestronne mieszkanie może być kompletnie nieprzystosowane do nowej rzeczywistości.

Przekonali się o tym chociażby Małgorzata i Paweł, rodzice dwójki synów, uczących się w szkole podstawowej. Młode małżeństwo z niepokojem odkryło w czasie pandemii, że ich mieszkanie jest kompletnie nieprzystosowane do nowej rzeczywistości.

Ona – nauczycielka, on – pracownik biura reklamy, musieli przejść na pracę zdalną, godząc ją ze zdalną nauką dzieci. O tamtych dniach mówią „koszmar”, bo każdy z domowników próbował znaleźć sobie miejsce, jak najdalej od innych (w kuchni, a nawet łazience), ale i tak wszyscy przeszkadzali sobie nawzajem. Prowadziło to do kłótni i nieporozumień.

Tomasz Suchan, prezes Struxi Deweloper, mówi że podobnych historii w regionie jest zdecydowanie więcej.

– W czasie pandemii dotarło do nas mnóstwo głosów ze strony klientów, którzy zgłaszali, jak powinien wyglądać dom, by spełniał oczekiwania w obecnych warunkach – mówi Tomasz Suchan. – Wszystkie te głosy braliśmy pod uwagę.

Jak zatem powinien być zorganizowany dom, by w czasach lockdownu sprzyjał np. pracy zdalnej?

O tym w materiale wideo.

Z myślą o takich właśnie rodzinach zaprojektowaliśmy nowe 4 pokojowe domy, w których będzie miejsce do zdalnej nauki dla dwójki dzieci oraz dodatkowy pokój do pracy zdalnej dla rodziców.

Będzie też własny ogród, garaż i miejsce postojowe w cenie, czyli wszystko, czego teraz potrzebuje 4 osobowa rodzina.

Powstaną one na zupełnie nowym etapie Osiedla Róży Wiatrów.

Więcej o naszej ofercie już niebawem – zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz otrzymać informacje o starcie sprzedaży jako pierwszy, wypełnij poniższy formularz: